SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Волонтери Андрій Шевчук  та Іван Прокопчук  отримали нагороди від Євромайдан SOS

Про це поінформувала Оксана Яблонська – координатор волонтерської організації “Червоноградські поплетушки”.

“На завершення цього якбийогоназвати року Червоноградські поплетушки сплели ще 3 сітки для зенітно-ракетного полку. Фотозвіт додається 🙂

Підсумок року: 186 сіток, 1624 м.кв. маскування, а до того ще близько сотеньки в’язаних шкарпеток та кілька десятків безрукавок. Ідемо в наступний рік без особливих очікувань, але з оптимізмом і вірою. Величезне дякую усім, хто у цей вар’ятський рік не опустив рук в прямому розумінні цього слова, а різав та шив стрічки, плів та перекидав сітки, долучався смаколиками для воїнів. Дякуємо за матеріали для плетіння Лена Сташенко , Ігор Світак, Юрій Дещиця – без вашої допомоги ми б змушені були шаритись по секондах 🙂 . Дякуємо за можливість безкоштовної відправки протягом року Нова Пошта , Hanna Gula , Анжела Мамарева .

Вітаємо наших хлопців Андрій Шевчук та Іван Прокопчук з нагородами від Євромайдан SOS – ми пишаємось вами і радіємо, що ви завжди поруч з нами! І, звичайно, доземний поклін і подяка нашим захисникам, нашим дорогим воїнам!

Усім у році прийдешньому – здоров’я, оптимізму, вміння бачити позитив і вміння радіти простим речам, вірних друзів, приємних зустрічей, відкритого світу! Ну, і ви ж знаєте, що ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!,” – написала Оксана Яблонська.

Щирі вітання від телеканалу “Бужнет” для волонтерів! Так тримати! Ви найкращі!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.