Warning: getimagesize(http://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/smartnews.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Верховна Рада планує ввести у дію накопичувальну систему пенсій і разом з тим – ліквідувати Пенсійний фонд, заявила народна депутатка від партії «Слуга народу», голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова в інтерв’ю DT.ua, пише Захід.нет.

За її словами, такий намір зумовлений тим, що контролювати фонди соціального страхування та безробіття, а також Пенсійний фонд України майже неможливо. Депутатка додала, що наразі фонд «страждає від нестачі коштів», тому через це людям вчасно не виплачують пенсії.

Третьякова запевнила, що робота над запровадженням накопичувальної системи все ще продовжується.

«Ми звернулися до казначейства, щоб організувати щось на кшталт американської пенсії. Ти вносиш 50 доларів на місяць, а казначейство обіцяє, що даватиме трохи більше інфляційного відсотка», – пояснила голова парламентського комітету з питань соціальної політики.

Якщо цей метод запрацює, то держава зможе запропонувати українцям три види пенсій. Однак депутатка не уточнила, коли це стане можливим.

За інформацією Урядового порталу, запровадження програми «другої пенсії» можливе вже з березня цього року. Кожен громадянин, що працює, повинен буде поповнювати особистий рахунок. Обов’язкова умова – додаткове накопичення до пенсії. Людина сама вирішує, за яким відсотком від заробітку їй відкладати суму.

Як раніше пояснював член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Олександр Панченко, на величину «другої пенсії» впливатиме розмір зарплати та сума вкладів.


Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.