SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В Палаці Потоцьких в Червонограді –  нова виставка

Музей історії релігії (Палац Потоцьких) запрошує на мистецьку зустріч із самбірською художницею Людмилою Горбачик та презентацію її персональної виставки «Експеримент», яка відбудеться 4 липня о 14:00

Художниця завжди була креативною і неординарною особистістю, що у школі проявлялося насамперед в стилі її одягу. За освітою п. Людмила – економіст. Малювати почала незадовго до закінчення Самбірського технікуму економіки та інформатики. Спершу це були невеличкі малюнки в зошитах, блокнотах… А далі почала працювати із пастеллю, акрилом, аквареллю, олійними фарбами, олівцями на полотнах, картонах, стінах… Їй хотілося малювати все і всюди. І досі експериментує з новими техніками та матеріалами.

Першу персональну виставку було відкрито у Народному домі м.Самбора в травні 2012 року, через кілька років відбулося відкриття виставок у мистецькому музеї Леся Курбаса у Самборі (2019 р.), у Городоцькому історико-краєзнавчому музею (2019 р.), в історико-краєзнавчий музей м.Судова Вишня (2020 р.), у Музеї-садибі родини Антоничів (Бортятинській філії Львівського музею історії релігії, 2020 р.), у м. Бориславі (2021 р.).

Роботи художниці зберігаються у музеях Львівщини та приватних колекціях України, Польщі, Чехії, Італії, Німеччини, Америки.

У Червонограді мисткиня представить понад 80 своїх картин, кожна з яких показує художницю як відкриту, щиру, добру, веселу, оптимістичну людину. Її натхнення – це діти і квіти. На думку п. Людмили, в нашому буденному житті надзвичайно бракує яскравих барв, тому вона надає перевагу феєрверку кольорів. Разом з тим мисткиня зображає і соціально-значущі сюжети, які розповідають про проблеми нашого часу.

Виставка діятиме до середини серпня 2021.

Джерело – Музей історії релігії (Палац Потоцьких)

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.