SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В області збільшується кількість випадків повторної госпіталізації з COVID-19

У Львівській області фіксують збільшення кількості випадків інфікування Covid-19. Крім того,  щодня зростає кількості осіб, які вдруге потрапляють на стаціонарне лікування з коронавірусом.

«На жаль, спостерігаємо зростання кількості нових випадків захворювання на Covid-19. Окрім того, зростає кількість госпіталізованих. За останні 16 днів кількість госпіталізованих зросла на 35%. В лікарнях Львівщини на сьогодні 1580 пацієнтів. Найбільша кількість хворих у співідношенні на 100 тис населення є серед мешканців Львівського районну і Дрогобицького району», – повідомила під час брифінгу епідеміолог, керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

«На сьогодні маємо 102 повідомлення про пацієнтів, які вдруге потрапляють на стаціонарне лікування з коронавірусом. Наголошую, що це люди, в яких не просто вдруге реєструвався позитивний результат обстеження на коронавірус, а ті, стан яких потребував госпіталізації в стаціонари. І згідно із повідомленням МОЗ, аналогічна ситуація відбувається в інших областях України», – додала епідеміолог.

Також вона повідомила, що в Львівщини циркулює два генотипи коронавірусу: В1 та В1.1.

«Тобто ні південноафриканського, ні лондонського на Львівщині виявлено не було», – пояснила Наталія Іванченко.

Додамо, що наразі на Львівщині виявлено 79582 випадки коронавірусу. Померли 2293 осіб, натомість одужало 69673 особи.

Джерело – Львівська ОДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.