В Червоноградському районі – 68, на Львівщині – 884 нових випадки захворювання ковідом

За попередню добу на Львівщині методом ПЛР-тестування у 884 мешканців області підтвердили СОVID-19. В реанімації перебуває 193 людини, з них на апаратах ШВЛ – 48.
У розрізі населених пунктів Червоноградського району.
Бишів – 1, Корчин – 2, Лопатин – 1, Нивиці – 2, Радехів – 7, Стоянів – 1, Торки – 1, Белз – 2, Горбків – 2, Двірці – 1, Добрячин – 1, Жвирка – 1, Перв’ятичі – 2, Перемисловичі – 1, Поториця – 1, Сокаль – 5, Соснівка – 5, Червоноград – 14, Добротвір – 13, Незнанів – 2, Рокети – 1, Старий Добротвір – 2.
38 пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні в Сокальській лікарні. 5 людей – у відділенні інтенсивної терапії та ще 5 пацієнтів виписані з одужанням від COVID-19.
Додамо, у зв’язку зі складною ситуацію захворюваності на коронавірус планують збільшити кількість ліжкомісць в опорних лікарнях області.
Про це йдеться на сайті Львівської ОДА.
Про це йшлося сьогодні під час засідання обласного Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
“На жаль, епідеміологічна ситуація в області погіршується. Щодо кількості госпіталізованих осіб ми перевищили показники жовтня. На сьогодні нам необхідно забезпечити додаткових 600 ліжкомісць, щоб у випадку збільшення кількості хворих бути готовими надати належну допомогу і врятувати людські життя. Тому маємо працювати синхронно і запропонувати комісії ТЕБ і НС конкретні пропозиції”, – зазначив керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
У межах засідання штабу директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис проінформував, що у порівнянні з лютим, заповненість ліжкомісць в медзакладах зросла втричі.
“Cтаном на ранок в стаціонарах перебуває 2295 хворих, ліжкова мережа заповнена на 58%. Ще минулого тижня цей показник становив 50%. Щоденно у стаціонари ми госпіталізуємо від 240 до 270 пацієнтів. Якщо порівнювати з жовтнем, то такого не спостерігалось, наш “рекорд” становив – 250. Також, якщо у період трьохтижневої давності швидка виїжджала на добу 35 разів до пацієнтів із підозрою на коронавірус, то сьогодні понад 100 викликів”, – зазначив Орест Черемерис.
Медики застерігають, хворі на Львівщині є носіями різновиду коронавірусу, який відрізняється від тих, що був раніше.
“Це не британський штам, не південноафриканський, а новий із зміненим антигеном. Це може свідчить про одну з причин зростання кількості захворювань. Тенденція приросту хворих за останніх 14 днів в порівнянні з попередніми двома тижнями є невтішною, загалом по області приріст на 21 %. Вище середньообласних показників – Львівський та Дрогобицький райони, у той же час Яворівський виходить на темпи приросту хворих. Щоб запобігти зростанню ковідних пацієнтів, контактних з хворими необхідно вносити у додаток “Дія”. Питання переходу на онлайн навчання теж є пріоритетним. Щодо роботи громадських закладів, то їх роботу необхідно обмежити, щоб не допустити колапсу медичної системи. Окрім того, за державні кошти є доставлені швидкі тести, важливо їх максимально використати. Якщо ми сьогодні будемо вживати необхідні заходи, то зможемо уникнути епідеміологічного піку”, – наголосила епідеміолог, керівник лабораторного центру Наталія Іванченко.
За підсумками засідання, Іван Собко доручив профільному департаменту пропрацювати спільно з міською владою та керівниками районів механізм збільшення кількість ліжкомісць в опорних лікарнях та відповідне рішення винести для затвердження комісією ТЕБ І НС.
- То тепла не буде? На Львівщині обіцяють на Вербну неділю мокрий сніг
- Обережно, мотоциклісти! В Червонограді 33-річна водійка автомобіля «Maple» зіткнулась з “Дельтою”
- Львівський обласний клінічний діагностичний центр запрошує жінок, віком від 40 років, пройти безкоштовну мамографію
- У Тартакові водій автомобіля «Nissan Almera» з’їхав з моста та перекинувся
- Львівщина має всі шанси вийти з «червоної» зони вже наступного тижня