SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
“Укрпошта” безкоштовно доставлятиме паски додому

Скоро настануть святкові Великодні дні в умовах карантину. Вперше за багато років у багатьох поруч не буде рідних, які привезуть великодній кошик, і не працює транспорт, щоб легко без ризику для здоров’я можна було купити його собі самому.

Укрпошта пропонує, не ризикуючи здоров’ям, замовити паску додому та доставить їх безкоштовно.

На звернення Міністра інфраструктури Владислава Криклія Православна Церква України та Українська Греко-Католицька Церква допоможуть в освяченні пасок, щоб дати можливість особливо людям в групі ризику, все-таки залишитися вдома на Великдень.

Вже з понеділка наступного тижня освячені пасочки вирушать до найбільш віддалених куточків України.

Замовити на Укрпошті можна кекс Святковий пасхальний.

До його складу входять: борошно пшеничне вищого сорту, цукор білий кристалічний, маргарин столовий, рафінований дезодорований, олія пальмова і її фракції та олія соняшникова рафінована дезодорована, вода питна, сіль кухонна, молоко коров’яче питне (0,1%), консервант кислота сорбінова, регулятор кислотності, кислота лимонна, ароматизатор Масло, барвник натуральний бета-каротин, виноград сушений, яйця курячі харчові (меланж), глазур кондитерська біла, жир рослинний (олія пальмова), сироватка молочна суха, вода питна, дріжджі хлібопекарські пресовані, молоко сухе знежирене, посипка цукрова.

Емульгатори: моно- та дигліцериди жирних кислот, лецитин соєвий, лецитин соєвий, Е476.

Ароматизатори: білий шоколад, ванілін.

Можна замовити паску вагою 0,3 кг за ціною 30 грн або вагою 0,45 кг вартістю 50 грн.

Читайте про безкоштовну доставку великоднього хліба на сайті Укрпошти або через контакт-центр 0 800 300 545. Замовлення приймаються до 12 квітня включно. А листоноші чи кур’єри принесуть паски додому з 13 по 17 квітня в залежності від дати замовлення та населеного пункту.

Джерело – Міністерство інфраструктури України

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.