SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Сокальській та Червоноградській громадах оголосили про збір ідей до Стратегії розвитку на період 2022 – 2024 роки

Червоноградська та Сокальська міські ради за сприяння Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», розробляють Стратегію розвитку своїх територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та визначено їх пріоритетність Робочими групами з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Відтак, запрошують усіх зацікавлених у розвитку Червоноградської та Сокальської громад: представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  • Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути як громада в цілому, так і окрема фізична або юридична особа.
  • Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2022 – 2024 рр).
  • Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  • Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  • Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
  • Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Червоноградської громади (ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).
  • Назва проекту повинна конкретна і відбивати суть проектної ідеї, а не поетичну метафору.
  • Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 30 вересня 2021 року, до 17.00.

Заповнені форми для Червоноградської громади надсилайте: Мирославі Сиротюк на e-mail: ve78s@ukr.net з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь до заступниці міського голови Надії Земницької , тел. +38 (063) 357 7273 або до консультанта АМР «Ради Львівщини» Петра Мавка office@zurnc.org, тел. +38 (050) 430-66-16. Форми за посиланням https://chervonograd-rada.gov.ua/get_blog_files.php…

Заповнені форми для Сокалької громади надсилайте до Марії Семенчук на e-mail: marija.semik@gmail.com з поміткою «До Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь до керуючого справами виконавчого комітету Вадима Кондратюка, тел. +38 (067) 597-78-88 або до консультанта АМР «Ради Львівщини» Петра Мавка office@zurnc.org, тел. +38 (050) 430-66-16.

Дивіться приклад заповнених форм проектних ідей в додатку 3.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.