SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Львові урочисто погасили поштову марку «Доброго вечора, ми з України»

У День української державності, 28 липня, «Укрпошта» ввела в обіг чергову поштову марку. Її спецпогашення відбулось у Львові, у столиці та в інших містах країни. «Доброго вечора, ми з України» – саме таку назву отримала нова марка.

На поштовій марці «Доброго вечора, ми з України!» відтворили реальні події, які стались у час повномасштабної війни.  Йдеться про український трактор, який тягне покинутий російський танк. 

Автором ескізу є дизайнер-графік та викладач живопису Анастасія Бондарець. Тематику поштової марки обрали завдяки голосуванню через «Дію» та в соцмережах «Укрпошти». 

«Ця марка, так само як її попередниці, показує незламність, безстрашність і винахідливість українців, якими сьогодні захоплюється весь світ. Українські селяни без зброї забирають російську техніку, допомагаючи ЗСУ виборювати перемогу. Тут присутня іронія, адже, як показує практика, звичайна сільськогосподарська техніка може впоратись з оснащенням начебто другої армії світу», – розповів керівник Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євген Савчук.

Загальний тираж марок становить 5 мільйонів примірників. Придбати їх можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах. Купуючи марку онлайн, кожен може зробити благодійний внесок на підтримку ЗСУ. 

«Величезний вклад у нашу спільну Перемогу роблять звичайні люди. Кожен українець виборює свободу по-своєму: хтось на інформаційному фронті, хтось на історичному чи економічному. А є люди, які дбають про добробут цілої країни своєю щоденною кропіткою працею у полях, попри всі зусилля окупантів знищити надбання наших аграріїв. Ми можемо тракторами тягнути ворожі танки. Можемо зупинити танк голіруч, так само можемо прогнати окупантів з рідної землі. Бо ми з України! Ми воюємо на стороні добра, світла та свободи», – наголосив під час спецпогашення начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

До поштової марки випустять художній конверт та листівку. Ще запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок.

«Фермерство ніколи не було легким видом діяльності, а сьогодні, коли окупанти нищать все, до чого торкаються – тим паче. Проте ворог не очікував, що наші фермери є настільки відважними. Ми не зупиняємось, будемо й надалі забезпечувати продовольством наших громадян, бо ми – аграрна країна, а ще ми країна вільних», – акцентував  власник фермерського господарства «Файна Berry», ветеран АТО Микола Стецьків.

Джерело – Львівська ОВА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.