SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У ковідному відділенні Сокальської лікарні перебуває 65 хворих, за останню добу троє померло

28 вересня в Сокальській міські раді ТГ відбулась щотижнева нарада із керівниками відділів міськради та директорами комунальних підприємств.

Отже, за словами директора КНП «Сокальська РЛ» Романа Шведа, епідеміологічна ситуація на Львівщині та на Сокальщині погіршується. Під час другої хвилі у громаді захворіло 303 осіб, з них 193 – вже одужали. У ковідному відділенні перебуває 65 хворих, за останню добу троє померло.

Станом на ранок понеділка, 27 вересня, І дозу вакцини отримали 9858 осіб, дві дози отримали 4298 особи. У Сокальській лікарні є в наявності всі вакцини: «Пфайзер», «Коронавак», «Модерна», «Астра Зенека», всіх охочих закликають до вакцинації.

Освітній процес у школах Сокальщини проходить і очно, і в дистанційному режимі. Учні 1-4 класів та дошкільнята відвідують заклади освіти, а старшокласники навчаються у дев’яти школах, де показник вакцинованих працівників освіти вище 80%. Це, зокрема, ліцей №1 ім. Олега Романіва, Сокальська СШ №2, школи с. Поториця, с. Волиця, с. Теляж, с. Забужжя, с. Войславичі, смт. Жвирка, с. Переспа. Щоденно моніторять вакцинацію працівників освіти. Середній показник вакцинації серед освітніх працівників у Сокальській ОТГ – 52%.

Джерело – Сокальська міська рада ТГ

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.