SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червоноградському районі обіцяють 15 градусів морозу

Червоноград готується до морозів. За прогнозами синоптиків, вже з п’ятниці, 15 січня, у Червонограді спостерігатиметься падіння температури до 15 градусів морозу.

Відтак, місто завчасно готується до такого зниження температури. На щовівторковій нараді міський голова Андрій Залівський дав розпорядження комунальним службам перевірити готовність теплових та водо мереж, а також систем газо- та водопостачання до морозу. Також у місті облаштують пункти обігріву, а служби МНС піклуватимуться про лебедів.

Отже, перелік пунктів, де люди можуть тимчасово зупинитись на обігрів. Зокрема, такі місця функціонуватимуть на території:

  • шахти “Межирічанська” ДП “Львіввугілля”
  • шахти “Червоноградська” ДП “Львіввугілля”
  • Червоноградського народного дому
  • Соснівського народного дому
  • Гірницького народного дому
  • Червоноградської центральної міської лікарні
  • Червоноградського автовокзалу

Детальніше у сюжеті телеканалу “Бужнет”: https://www.facebook.com/buzhnet/videos/229101885477475

“До нас несеться циклон!
Вже найближчої ночі цей південний циклон суттєво ускладнить погоду у південній частині України – дощ, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, ожеледиця, сильний, до штормового, північно-східний вітер.

Протягом доби 13-го січня складні погодні умови поступово охоплять нашу південно-східну частину, Схід України, а також Полтавщину, Сумщину, Дніпропетровщину, східні райони Кіровоградської та Черкаської областей. Вдень 13-го січня на Одещині ситуація втихомириться.

Сніг випадатиме завтра також у західних областях України, “хвости” атмосферних фронтів іншого циклону, північного, посіватимуть снігом та ліпитимуть часом мокрим снігом.
Бо в західній частині поки що температура повітря вдень навіть перевищуватиме нуль градусів.

В Україні найближчої ночі очікується -2-7 градусів, завтра вдень 0-4 градуси морозу, на Півдні та Заході близько нуля
Повітряна маса арктичного походження почне запливати в Україну з 14-го січня, розпочне з північних областей.

Ще раз нагадую!
Завтра, 13-го січня складні погодні умови – сніг, мокрий сніг, часом дощ, налипання мокрого снігу, хуртовини, ожеледь, ожеледиця, сильний вітер – передбачаються на Півдні, Сході України, а також на Полтавщині, Сумщині, Дніпропетровщині, у східних районах Кіровоградської та Черкаської областей.

Перевірте перед негодою стан вашого автомобіля, подбайте про відповідний одяг, особливо, взуття, більш уважно до здоров’я – суттєва зміна погоди часто виявляється некомфортною для метеопатів.

Починаємо занурюватися у справжню зиму!” – написала синоптик Наталка Діденко

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.