SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червоноградській громаді реалізують соціальний проект, спрямований на зниження аварійності на дорогах

12 серпня Червоноградська міська рада спільно з сервісом Штрафи UA домовилися щодо початку реалізації соціального проекту, спрямованого на зниження аварійної небезпеки на дорогах. Про це йшлося під час зустрічі Червоноградського міського голови Андрія Залівського та керівника напряму проєкту Штрафи UA Яна Ковлакова.

На офіційному веб-порталі міста в реальному режимі часу можна буде отримати інформацію, яка дозволятиме оцінити рівень безпеки дорожнього руху. Червоноград стане передовим містом України, де буде реалізований цей проект, який матиме всеукраїнський масштаб.

Найближчим часом на головній сторінці буде встановлений віджет, який формуватиме статистичні дані, щодо кількості та видів порушень ПДР, середньої швидкості автомобілів в місті, витрати пального, та ін.

Як повідомили у Червоноградській міській раді, збір інформації для віджету буде здійснюватися за допомогою сервісу “Безпечне водіння”, який є частиною додатку Штрафи UA – системи для водіїв України, який працює з 2016 року. Він був розроблений в рамках державно-приватного партнерства за участю Міністерства інфраструктури України для розв’язання проблеми безпечного водіння на українських дорогах.

Система оцінює манеру керування конкретного водія і мотивує його до покращення навичок. За відповідальну поведінку на дорозі водій може отримати до 18% кешбека від суми страхування.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.