SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червоноградській громаді оголосили прийом пропозицій щодо перейменування вулиць у місті

В рамках всеукраїнської декомунізації Червоноградська міська рада прийняла рішення про перейменування окремих вулиць громади.

З метою вивчення думки мешканців просимо пропонувати нові назви вулиць Поповича, Пушкіна, 9-го травня, Гагаріна, Кузьми Пелехатого, Островського.
Пропозиції нових назв вулиць пишіть у кометарях під електронною консультацією https://consult.e-dem.ua/consultations/397 або заповніть прикріплену анкету та надішліть її на адресу info@chg.gov.ua.

Анкету також шукайте за посиланням https://docs.google.com/…/1A…/edit.

Окрім цього у міській раді запрошують обговорити доцільність перейменування інших вулиць, рішення про перейменування яких ще не прийнято – Корольова, Сахарова, Гоголя. Голосування за доцільність перейменування:
– вул. Корольова у м. Червоноград – https://consult.e-dem.ua/polls/456
– вул. Гоголя у м. Червоноград – https://consult.e-dem.ua/polls/457
– вул. Сахарова у смт. Гірник – https://consult.e-dem.ua/polls/458

Пропозиції назв вулиць обговорюватимуться на конференції, яка відбудеться 3 травня о 18:00 у центральній міській бібліотеці (вул. С. Бандери 11). На громадські обговорення запрошені місцеві історики, літературознавці, краєзнавці та мешканці міста.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.