SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червоноградській центральній міській бібліотеці відбулась зустріч з авторками Львівського жіночого літературного клубу

5 січня у Червоноградській центральній міській бібліотеці відбулась зустріч з авторками Львівського жіночого літературного клубу Нікою Нікалео та Оленою Чернінькою, які презентували містянам книги «Брутальний лікар», «Львів. Шоколад. Кам‘яниці», «Дан. Варвара і варвари».

Цю літературну імпрезу зініціювала голова ГО “Молодіжний ініціативний центр” Ірина Покотило за підтримки українського культурного фонду.

У зв’язку з карантинними умовами, кількість гостей на зустрічі була обмежена, а спілкування із однією із письменниць Нікою Нікалео відбулось у форматі відео-конференції.

Під час літературного вечора авторки розказали, як їм доволилось працювати над власними книгами, шукати цікаві історії та документи в архівах, як вони творили персонажів, та хто слугував прототипом цих героїв. Після завершення зустрічі та спілкування з червоноградцями Олена Чернінька поділилась із журналістами секретами письменницької творчості. А ще розповіла, які книги її авторства незабаром з’являться на світ.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.