SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червонограді вночі продавати алколь  не будуть. Поки що…

Питання «Про впорядкування продажу алкогольних напоїв у торговельнiй мережi на територiї Червоноградської мiської ради» зняли з порядку денного сесії міської ради, яка відбулась 4 лютого. Депутати планують довивчити дане питання і повернутись до його розгляду через три місяці.

З ініціативою впорядкування продажу алкогольних напоїв у торгівельній мережі під час сесії виступив голова фракції ЄС Петро Остапюк.

“Рішення, яке було прийняте в 2012 році, було більш політичне, чим насправді воно відігравало якусь роль. Алкоголь, як продавали, так і продають по сьогоднішіній день вночі деякі підприємці. Називати я їх не буду. Наша ціль – розібратися в цілому чому так відбувається. Ми заслухали представників з різних органів. Наразі питання недопрацьоване і ми вирішили його зняти та ще три місяці довивчати, – сказав депутат міської ради Петро Остапюк”

Нагадаємо, що фракція “Голос” подала на розгляд депутатів проект рішення про впорядкування продажу алкогольних напоїв на території Червоноградської міської ради. Аргументували це недієвістю заборони продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв у нічний час, яка була прийнята у 2012 році.

Дану ініціативу підтримали і колеки депутати з фракції ВО “Батьківщина”.

Коли депутати повернуться до розляду даного питання – дивіться у сюжеті телеканалу “Бужнет” – https://www.facebook.com/buzhnet/videos/225156802678061

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.