SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червонограді вантажівка зіткнулася з поліцейською автівкою

17 травня о 11.22 год в м. Червонограді по вул.. Львівській відбулася дорожньо транспортна пригода за участю автомобіля марки МАЗ та службового автомобіля Червоноградського відділу поліції «Рено Докер».

Про це повідомляє Червоноградський відділ поліції.

Виїздом на місце події слідчо оперативною групою було встановлено, що працівники ГРПП під час несення служби перебуваючи на службовому автомобілі «Рено Докер» рухаючись по вул. Львівській в м. Червонограді помітили автомобіль марки МАЗ, який порушував правила дорожнього руху, а саме не виконав вимогу дорожнього знаку 3.21 «в’їзд заборонений» чим порушив п.п 8.4 “г” ПДР України.

При зупинці даного автомобіля водій, не впевнившись в безпеці руху, розпочав рух заднім ходом. Він зіткнувся із службовим автомобілем, внаслідок чого останній отримав механічні пошкодження. Потерпілих у даний ДТП немає.

Як з’ясували правоохоронці, водієм автомобіля МАЗ виявився 27-річний житель с. Малі Сади Рівненської області.
На правопорушника складено адміністративний протокол за ст. 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна)та постанову за ст. 122 ч.1 КУпАП (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху).

Джерело – Червоноградський відділ поліції

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.