SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червонограді понад 100 бійців, серед яких і жінки, урочисто склали присягу на вірність Україні та її народу

26 червня, у Червоноградській територіальній громаді учасники добровольчих формувань «Кристинопіль», «Захисник» та «Доброволець» склали присягу на вірність Україні та її народові. У їх рядах не лише чоловіки, а й жінки, які на рівні готові стати на захист країни.

Під час офіційної церемонії складання присяги присутніх привітали керівник Штабу добровольчих формувань територіальних громад Львівщини Андрій Андрейків, начальник Червоноградської РВА Андрій Дяченко та Червоноградський міський голова Андрій Залівський.

«Приємно відзначити, що в Червоноградському районі це перші добровольчі формування, котрі легалізовані, а їх бійці — прийняли присягу на вірність обороні нашого району та країни. Дякую Вам за відповідальність, за ваше рішення захищати Україну. Бажаю, щоб Божа опіка була повсякчас з Вами», – зазначив очільник району Андрій Дяченко.

Після прийняття присяги добровольцям вручили посвідчення учасників Добровольчих формувань Червоноградської територіальної громади (ДФТГ) та всі спільно виконали Державний Гімн України. Музично супроводжував цю подію Концертний військовий оркестр Держспецтрансслужби Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що добровольчі формування територіальних громад – це воєнізовані підрозділи, сформовані на добровільній основі з громадян України, створені відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву».

Джерело – Червоноградська РВА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.