SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червонограді до Дня Незалежності на вулицях міста встановлять білборди зі світлинами 12 загиблих учасників війни на Сході, які були мешканцями міста

У Червонограді до Дня Незалежності на вулицях міста встановлять білборди зі світлинами 12 загиблих учасників війни на Сході, які були мешканцями міста. У такий спосіб хочуть ушанувати полеглих героїв.

Заступниця міського голови Червонограда Надія Земницька розповіла, що була така пропозиція від оргкомітету. 

“З Червонограда є 12 загиблих воїнів, і про кожного героя зробили такі білборди, аби всі пам’ятали і знали тих, хто боронив Україну.  Підприємці дали місце для розміщення бордів безкоштовно, а вже друк і поклейку ми оплатили коштом бюджету міста. Вартість одного друку і поклейки одного білборда – тисяча гривень”, – каже посадовиця. 

Борди шани будуть присвячені: Юрію Луговському, Андрію Атаманчуку, Юрію Білику, Олександру Бірюкову, Руслану Жиліну, Дану Коліснику, Євгенові Кутному, Михайлові Зайцю, Володимиру Онищаку, Петрові Савчуку, Олександру Унічу, Дмитру Чужбі.

У місті вже розміщено 9 білбордів. Три інші мають ще доклеїти. 

Серед інших заходів до Дня Незалежності в місті запланована урочиста академія. До неї запросили долучитись і родини загиблих учасників АТО. 

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.