SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Сокальські майстрині Ірина Мандрик та Ольга Ровецька навчали дітей  історичних писанкових традицій

Перед Великоднем, в БФ “Карітас-Сокаль” вже традиційно писали писанки. Сокальські писанкарки Ірина Мандрик та Ольга Ровецька навчали дітей історичних традицій та майстерності.

Про це повідомила на своїй сторінці у facebook заступник директора БФ “Карітас-Сокаль” Мар’яна Яремчук.

“Допомагали та волонтерили сьогодні разом з ними Софійка Мандрик, Настуся Ковалик, Ольга Сольвар разом з Пластунами Станиці Сокаль, вчителі Сокальського ліцею №3 Ірина Король, Наталія Криштальська, Софія Мигаль та Мар”яна Мигаль. Завітали у гості з солодощами голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький, Галина Крук. А Благословив юних писанкарів та писанкарок напередодні Великодня Владика Сокальсько-Жовківський Михаїл (Колтун),” – йдеться у повідомлення організаторів заходу.

“Українство готується до Великодня…
В цей тиждень в більшості наших громад проходять майстер-класи з писанкарства. На запрошення благодійного фонду «Карітас-Сокаль» відвідав один з таких заходів у Сокалі.

Тішить, що національні традиції писати писанки передаються з покоління в покоління. Волонтери Карітасу зорганізували майстер-клас для молоді, пластунів Станиці Сокаль та старшокласників міста.

Навички розпису писачками, символіку орнаменту великоднього атрибуту передавали місцеві мисткині з Союзу Українок Ірина Мандрик та Ольга Ровецька.

Справжньою цінністю для юнацтва стали повчальні настанови від Правлячого Єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Михаїла (Колтуна).

Щиро дякую за запрошення директору БФ «Карітас-Сокаль» отцю Ярославу Кащуку та Marjana Jaremchuk , а Владиці Михаїлу – за благословення.” – поділився враженнями від заходу голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.