Сокальські комунальники прибрали міський пляж біля Західного Бугу, але чи можна купатися у річці?

В День Західного Бугу, що вдруге відзначали 11 серпня 2020 року (вперше День Західного Бугу відзначали на Золочівщині у 2019 році), працівники дільниці благоустрою Комунального підприємства «Сокальжитлокомунсервіс» за допомогою техніки облагородили міький пляж.
Новопридбаним за кошти міського бюджету трактором з навісним обладнанням, провели косіння трави на березі річки Західний Буг по вул..Б.Хмельницького в м.Сокаль та облаштували підхід до води. Вивезли накопичене сміття з території Центру байдарочного туризму, що знаходиться неподалік міського пляжу.
Також додамо, Червоноградська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, минулого(2019) року застерігала людей про заборону купання в річках Солокія, Західний Буг та ставках шахти №1 Червоноградська (в народі – “водохранка”).
Через невідповідність води санітарним нормам купатися у такій воді не можна. У воді перерахованих вище водоймищ виявлено збудники небезпечних хвороб.

- То тепла не буде? На Львівщині обіцяють на Вербну неділю мокрий сніг
- Обережно, мотоциклісти! В Червонограді 33-річна водійка автомобіля «Maple» зіткнулась з “Дельтою”
- Львівський обласний клінічний діагностичний центр запрошує жінок, віком від 40 років, пройти безкоштовну мамографію
- У Тартакові водій автомобіля «Nissan Almera» з’їхав з моста та перекинувся
- Львівщина має всі шанси вийти з «червоної» зони вже наступного тижня