SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Сокальська ЦРЛ отримала допомогу від поляків

29 травня, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч передала від представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні Сокальській центральній районній лікарні засоби індивідуального захисту та обладнання для боротьби з COVID-19.

“Коли у наші двері постукала пандемія SARS-CoV-2, ми, як і більшість державних лікарень, не були готові прийняти виклик. Усвідомлюючи небезпеку, з якою нам, рано чи пізно, доведеться зустрітися віч-на-віч, я почав звертатися за допомогою до усіх… Добре розумів, що від COVID-19 немає ані вакцини, ані ліків, що хвороба вражає населення швидко. Також усвідомлював, що будь-який випадок може мати ціну життя як медичного працівника, так і пересічного хворого.

Одні з тих, до кого звернувся за допомогою був Фонд міжнародної солідарності в Україні. За їх посередництвом вдалося заручитися підтримкою Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Вчорашній день для мене став приємною несподіванкою – я отримав повідомлення про візит до Сокальської ЦРЛ Генерального консула Республіки Польща у Львові Елізи Дзвонкєвіч.

Сьогодні пані Генеральний консул вручила нам:
200 респіраторів FFP-3;
200 пар захисних рукавичок;
200 пар бахілів;
10 пульсоксиметрів;
Мультипараметровий монітор пацієнта;
4 функціональних ліжка.
Підтримка лікарні була надана за рахунок коштів програми “Польська допомога” Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Низький уклін Вам, Люди доброї волі та великого серця!” – написав у facebook головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.

Підтримка лікарні була надана за рахунок коштів програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Джерело – Сокальська РДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.