SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Сокальщина: підтверджено 3 випадки захворювання на коронавірус

4 травня Сокальська РДА на своїй сторінці повідомила про те, що на Сокальщині з’явився ще один підтверджений випадок коронавіруної інфекції.

“Інформуємо про те, що результат аналізу полімеразно-ланцюгової реакції підтвердив захворювання на COVID-19 у мешканця с.Теляж.
Закликаємо мешканців району не порушувати умов карантину, залишатися вдома. Це – дієвий спосіб боротьби з коронавірусом.
Вимагаємо у громадян, які повернулися з-за кордону, дотримуватися терміну самоізоляції,” – йдеться в дописі Сокальської РДА.

Як повідомив у коментарі журналістам телеканалу “Бужнет” заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ Сергій Касьян – коронавірус підтвердили у жителя села Теляж за допомогою ПЛР-дослідження. Мобільна група медиків планово перевіряла осіб, які зараз працюють і знаходять в зоні ризику. Хворому з Теляжа також було зроблено експрес-тестування, але він дав негативний результат. Хвороба у чоловіка протікає безсимптомно, тому у госпіталізації потреби не було. Зараз житель Теляжа вдома на самоізоляції.

Самоізолювались і усі контактні особи хворих з Тартакова і Княж, у яких було діагностовано коронавірус минулого тижня. У всіх відібрані зразки біологічного матеріалу для ПЛР аналізу. Результатів ще нема.

Сьогодні, 4 травня, мобільна група медиків Сокальської ЦРЛ про швидкому експрес-тестуванню працювала у селах Тартаків і Княже. Завтра, 5 травня, планують перевірити жителів Теляжа.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.