SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Сокальщина на дистанційному, а учні Червоноградської ОТГ – у школі

Школам Сокальщини рекомендовано перейти на дистанційне навчання 15-16 лютого

14 лютого на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сокальської міської ради ОТГ було прийнято рішення:

У зв’язку із важкими погодними умовами, рекомендувати усім навчальним закладам територіальної громади в найближчих два дні, а саме 15 і 16 лютого перейти на режим дистанційного навчання.

Зауважимо, рішення має рекомендаційний характер, тож за кожним закладом збережено право самостійно визначати форму навчального процесу.

Водночас усі навчально-виховні заклади Червоноградської ОТГ сьогодні, 15 лютого працюють у звичному режимі. За шкільні парти сіли також учні Сілецької та Острівської шкіл, які у п’ятницю, 12 лютого, через негоду вчилися дистанційно. Як повідомив заступник начальника червоноградсього відділу освіти Іван Кардинал, переходити на віддалену форму навчання ближчими днями не планують. Адже температура повітря у місті не буде надто низькою, лише у вівторок вранці синоптики прогнозують -14. Тож усі заклади освіти на території Червоноградської ОТГ працюватимуть у очному режимі.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.