SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Школярі Червонограда – в числі переможців всеукраїнських учнівських ігор “Cool Games”

У фіналі III Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів “Cool Games” команда школярів 1-го вікового дивізіону вперше в історії змагань виборола командне золото, обійшовши представників м. Києва та усіх 24 областей. Безпосередньо у фіналі школярі Львівщини здолали представників Донецької та Вінницької областей, які, відповідно, посіли друге та треті місця.

Цьогорічний фінал, який відбувався упродовж 4 днів, присвятили Дню захисту дітей та 30-ти річчю Незалежності України. Змагаючись у київському палаці спорту “Венето Sport” майбутнім чемпіонам довелось взяти участь у 17 естафетах. Поруч із змаганнями відбувалась і культурна складова, в межах якої львів’яни провели презентацію регіону.

Цьогоріч Львівщину на змаганнях у 1 віковому дивізіоні (2010–2011 роки народження) представляла Львівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 50 імені Антона Макаренка (вчитель – Галина Колотело), у 2 віковому дивізіоні (2007 – 2009 роки народження) – Червоноградський ліцей (вчитель – Богдан Середоха), у 3 віковому дивізіоні (2003 – 2006 роки народження) – збірна школярів Ліцею №38 Львівської міської ради та Львівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 50 імені Антона Макаренка (вчителька – Оксана Війтович) під загальним керівництвом Анатолія Ігнатовича.

Збірну було сформовано за підсумками відбіркових змагань, що проводились у Львівській області Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно із департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації упродовж 2020/2021 навчального року та охопили близько 2000 учасників.

Зазначимо, що “Cool Games” – це унікальний український проєкт, започаткований у 2018 році, покликаний сприяти створенню цікавих та яскравих уроків фізичної культури та масовому залученню учнівської молоді до рухової активності. Упродовж березня – травня по всій країні проводили регіональні відбіркові етапи “Cool Games”, у яких взяло участь 100 тисяч учнів та учениць з 8000 закладів середньої освіти. Організатори змагань – Міністерство освіти і науки України спільно із Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Джерело – Львівська ОДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.