SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Шахті «Надія» спрямовано 8,7 млн грн за відвантажене вугілля

На виконання доручення Президента України Володимира Зеленського  щодо  необхідності виплати зарплати шахтарям вжито заходів для  прискорення розрахунків за відвантажене вугілля.

Внаслідок скоординованих дій Прем’єр-міністра України, Мінекоенерго, Фонду держмайна України  щодо вирішення питань взаєморозрахунків  в енергетиці, ПАТ «Центренерго» перерахувало кошти ПАТ «Шахта «Надія» за поставлену вугільну продукцію.

ПАТ «Шахта «Надія» отримало  можливість виплатити заробітну плату працівникам та забезпечити виконання превентивних заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Мінекоенерго та Фонд Держмайна напередодні звернулося з клопотанням до ПАТ «Центренерго» щодо необхідності  розрахуватися з шахтою «Надія» та перерахувати кошти гірникам з огляду на скрутне фінансове становище підприємства, потреби вжити заходів для мінімізації ризиків поширення коронавірусної інфекції, збереження здоров’я працівників, дотримання всіх необхідних санітарно-епідеміологічних норм безпеки життєдіяльності населення шахтарського регіону.

«Мінекоенерго докладає зусиль для вирішення проблем фінансової стабільності підприємств та їх підтримки у складний для країни період.  Вчасні розрахунки за поставлене вугілля – це збереження робочих місць, це розрахунки вугільного підприємства за електроенергію, це  виконання  соціальних зобов’язань і  найголовніше – зарплата гірникам», – наголошує т.в.о.Міністра Віталій Шубін.

Слід зазначити, що ПАТ «Шахта «Надія» не отримує бюджетних дотацій та здійснює фінансові витрати виключно за рахунок коштів, отриманих за відвантажену вугільну продукцію. При цьому підприємство стабільно виконує всі зобов’язання щодо постачання вугілля та здійснення обов’язкових платежів до бюджету.

Довідково

На шахті працює 546 осіб, щодоби підприємство добуває 350-400 тонн вугілля та є бездотаційним вугледобувним підприємством.

Джерело – Урядовий портал

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.