SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Шахтарі ДП “Львіввугілля” видали на гора МІЛЬЙОННУ тонну чорного золота, а заборгованість по зарплаті – 159 мільйонів грн

1 листопада шахтарі ДП «Львіввугілля» видали на-гора мільйонну тонну вугілля з початку року. Про це йдеться у повідомленні підприємства на сторінці у facebook.

“Незважаючи на складні економічні та гірничо-геологічні умови роботи, внесок шахтарських колективів Прибужжя у паливно-енергетичний комплекс України – вагомий і стабільний. Додатково до плану по держпідприємству вже піднято на-гора 113209 тонн твердого палива. Поставлені державою виробничі завдання виконуються у повному обсязі завдяки високому рівню трудової дисципліни, чіткій організації виробництва, професіоналізму та сумлінній праці кожного гірника, щоб у оселях українців завжди було тепло і світло” .

30 жовтня голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із представниками профспілкових організацій підприємств вугільної галузі області.

У межах зустрічі обговорили проблемні питання, зокрема погашення заборгованості із зарплати,  збуту вугільної продукції та фінансування галузі.

Очільник області зазначив, що 28 жовтня Кабінет Міністрів України схвалив постанову, яка передбачає виділення Міністерству енергетики 1,4 млрд грн для забезпечення виплати заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств.

“Cтаном на сьогодні Міненергетики скерувало бюджетні запити в Мін’юст, Мінекономіки та Мінфінансів. Після проходження експертизи буде засідання бюджетного комітету Верховної Ради України і за прогнозами Міністерства енергетики кошти будуть виділення до кінця наступного тижня. Але я розумію, що люди не можуть бути без зарплати, тому ми додатково звернемось до Кабміну та Міненергетики для пришвидшення погашення заборгованості за відвантажену вугільну продукцію”, – зазначив Максим Козицький.

Станом на 29 жовтня заборгованість із заробітної плати працівникам ДП «Львівугілля» становить 159,34 млн грн.

Зазначимо, що на території області працює 7 шахт, 6 з них у складі державного підприємства «Львівугілля». Це шахти «Вiдродження», «Лiсова», «Червоноградська», «Великомостiвська», «Межирiчанська» та «Степова».

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.