SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Шахта “Лісова” готується до чергових акцій протесту з 23 листопада

На офіційні сторінці у facebook Незалежної профспілки гірників України сьогодні, 16 листопада, з’явилася інформація про те, що на порядку денному парламенту цього тижня є питання щодо виділення 1,4 млрд грн на погашення зарплатної заборгованості перед гірниками. Про це написав Михайло Волинець, голова Незалежної профспілки гірників України

“Вважатимемо, що проблему вдалося посунути з мертвої точки, коли ВР проголосує за зміни до бюджету 2020. Головне, щоб Рада не розпустилась на карантин та засідання відбулося!», повідомив Михайло Волинець на сторінці у Facebook.

Тож, як зазначити у Незалежній профспілці гірників України, шахтарі сподіваються, що Верховна Рада України працюватиме на цьому тижні і проголосує за виділення 1,4 млрд. грн для погашення заборгованості з виплати заробітної плати гірникам.

“Але вже надходить інформація з вугільних регіонів, що у разі, якщо на цьому тижні не вирішиться питання погашення зарплатних боргів і не буде виплачена заробітна плата, гірники готові вдаватися до акцій протесту у різних формах”.

Зокрема, сьогодні, 16 листопада, на засіданні профкому НПГУ шахти «Лісова» ДП «Львіввугілля» прийнято рішення розпочати підготовку до проведення акції протесту з наступного понеділка. Бо гірники вже втомилися від обіцянок влади і хочуть єдиного – отримувати вчасно зароблені кошти.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.