SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
“Серцем і душею” – в Червонограді відбудеться презентація виставки Надії Яциної із м. Володимир-Волинськ

28 лютого о 14 годині у Червоноградській філії Львівського музею історії релігії (палаці Потоцьких) відбудеться презентація виставки «Серцем і душею». Її автор – Надія Яцина із м. Володимир-Волинського.

Надія Петрівна Яцина народилася у Росії. Змалечку виявила хист до малювання: закінчила художню школу, потім художньо-графічне відділення педагогічного училища. Вищу освіту здобула в Ленінградському педагогічному інституті ім. А.І. Герцена на художньо-графічному факультеті за спеціальністю «Креслення та малювання». Згодом захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук, працювала доцентом кафедри образотворчого мистецтва в університеті. Понад тридцять років пропрацювала викладачем у навчальних закладах різних рівнів: викладала малюнок і живопис.

Художниця була учасницею збірних виставок і міжнародних пленерів в Іжевську, Чебоксарах, Єлабузі, Казані, Володимирі-Волинському. У Червонограді це вже буде її восьма персональна виставка. На виставці «Серцем і душею» п. Надія Яцина представить понад 30 живописних та графічних робіт, створених впродовж 2007-2016 рр. На творчість художницю надихає усе, що її оточує. Вона працює у багатьох жанрах: пише як портрети («Портрет професора архітектури», «Олена», «Леся-осінь»), так і натюрморти («Ніжність. Півонії», «Натюрморт з калиною»), пейзажі («Дорога до храму», «Світанок в Зимно»). Твори художниці вражають високою майстерністю виконання.

Пані Надія працює з різними художніми матеріалами: олійними, акриловими та акварельними фарбами, кольоровими та графітними олівцями, соусом, сангіною, пастеллю, тушшю тощо. На урочистому відкритті виставки виступатиме відома у Володимир-Волинському бардеса Ольга Щербина. Пані Ольга пише музику на вірші сучасних українських поетів, які їй подобаються. Вона захоплюється творчістю Ліни Костенко, Віталіни Макарик (Гись) та ін.Виставка експонуватиметься для огляду до середини квітня.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.