SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Програма вітань “Свято у хату” з Іриною Булкою. Випуск 87

Вітаємо вас вже у 2021 році на телеканалі Бужнет! Це музична, побажальна і перша у новому році програма вітань «Свято у хату». 😍🤩Цифри на календарі змінились, маємо 2021-й. На звикання до нової дати треба трошки більше часу, ніж кілька днів.

А ми усім творчим колективом з Новим роком вітаємо наших партнерів, рекламодавців, вас, наші глядачі, підписники і читачі сторінок телеканалу «Бужнет», хто за нами слідкує у соцмережах і не лише. Звісно вітання тим, завдяки кому ми почуваємося в безпеці і на площі нашого міста не стріляють, а стоїть красивенна ялинка – вітання тим, хто береже наше мирне небо. Так само, як подяки тим людям, які у свята вихідних не матимуть. Це медики. Наше здоров’я і життя у ваших руках. Дякуємо вам! Кожен вірить, що в ніч з 31 грудня на 1 січня відбуваються чудеса, виконуються бажання. У це свято нас оточують найближчі люди, і звучать щирі побажання.

Кажуть, від того, яке привітання з Новим роком ми почуємо і як відсвяткували цей день, залежить те, як буде складатися наша доля в прийдешньому році. АЛЕ, якщо від душі побажати людині щастя, то таке побажання обов’язково збудеться . Тож, друзі, хай старий рік віднесе із собою всі турботи, хвороби і негаразди, а новий принесе щастя і радість в кожен дім!

P.S. Свят попереду багато! Не чекайте останнього дня перед Різдвом, днем народження чи іменинами, телефонуйте завчасно, щоб потрапити в найближчі випуски програм.

☎☎☎Номер для замовлення привітання 096-72-53-982 чи пишіть у вайбер.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.