SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Програма вітань “Свято у хату” з Іриною Булкою. Випуск 51

Весна несе з собою не тільки довгоочікуване тепло і яскраві промені сонця. З нею приходять багато цікавих явищ природи та традицій, які люди передавали з покоління у покоління. Про одну з них далі.

У Женеві вже два століття існує традиція спеціальним указом оголошувати прихід весни тоді, коли розпускається перший листок на «офіційному каштані», а він росте під вікнами будівлі уряду. За статистикою, найчастіше весна оголошувалася в березні, хоча деколи бувало і раніше, а в 2002 році каштан і зовсім розпустився 29 грудня. Найпарадоксальнішим роком був 2006-й: спочатку весну оголосили в березні, а потім ще раз в жовтні, бо дерево несподівано зацвіло знову.

І українська весна має свої принади і особливості. Для тих, хто повернувся з-за кордону, вона цьогоріч і тривожна, і щаслива водночас. Бо ніде не добре так, як вдома… хай би як там класно не було в Америці, Польщі чи навіть Великобританії. Цього тижня вихідні для нас мають бути в першу чергу безпечними, і вже потім урочистими. Бо Бог хоче нас бачити здоровими, навіть якщо вербу будемо окроплювати свяченою водичкою вдома самі.

Тож квітучих вам вихідних побажаємо вам, друзі, і нагадаємо, що передача «Свято у хату» виходить в ефір за підтримки інтернет провайдера «Цифрові рішення».

А замовити вітання можна за телефоном – 096-72-53-982 чи пишіть на цей номер у вайбер.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.