SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
ПРОГРАМА ВІТАНЬ “СВЯТО У ХАТУ” З ІРИНОЮ БУЛКОЮ. ВИПУСК 45

Вітаємо, друзі, з найромантичнішим святом! З днем ЗАКОХАНИХ вас!
Чи знали ви, що зіниці наших очей розширюються аж на 45%, коли ми дивимося на того, кого любимо. Цікавий факт, який, ми думаємо, ви обов’язково перевірите. Звісно з коханою людиною. А які емоції відчуває іменинник, коли чує і бачить вітання на свою адресу – словами не передати. І це не ми придумалли. Так нам пишуть ті люди, які вже замовляли вітання у програмі «Свято у хату» на телеканалі Бужнет. 
Ціна на замовлення – невелика. А радість в очах близької людини – таки безцінна.

Телефонуйте завчасно 096-72-53-982 чи пишіть на цей номер у вайбер.
Ваше побажання полетить солодким презентом у будь-який куточок світу. 


Ви розказуєте нам про святкову подію і додаєте фото рідної людини, а ми все гарно оформимо і ви дивитесь у найближчих випусках програми. До речі, в ефірі телеканалу Бужнет передача «Свято у хату» виходить о 14, 18 і 21 годинах. У цьому випуску ми вітаємо кохану дружину і маму Яринку Білоус з с.Вузлове, що на Радехівщині, о.Андрія Палюха, настоятеля храму, що у Спасові, Юлію Пилипчак – хорошу подругу з Червонограда, Олену Єфімову – менеджера з персоналу компанії “ГРАФ КОЛЛ ЦЕНТРУ”, та Марію Кречківську – директора видання “Новини Прибужжя” з Червонограда. 

А на сторінках каналу у ютубі, фейсбуці, WhatsApp та Telegram є ВСІ випуски програм і ви можете їх подивитися в будь-який. Чекаємо замовлень! І бажаємо затишних свят!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.