Warning: getimagesize(http://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/шахтарі-1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Найголовніший чинник, що спричиняє соціальну напругу у шахтарських колективах, є заборгованість із зарплати

Як інформував 15 січня народний депутат України, голова підкомітету з питань вугільної промисловості Михайло Бондар, відбулося засідання комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг спільно із заступниками міністра енергетики та захисту довкілля Станіславом Ковалевським та Олексієм Рябчиним. Там було розглянуто проблемне питання стану вугледобувних підприємств по підсумках проведеного засідання підкомітету з питань вугільної промисловості 14 січня 2020 року.

16 січня зранку у Києві делегація ЛТО ППВПУ мала робочу зустріч із заступником голови Укрвуглепрофспілки Андрієм Зиміним, де голови профспілок шахт розповіли про проблемні питання ДП “Львіввугілля”. Андрій Олександрович натомість окреслив дії ППВПУ, спрямовані на захист прав гірників.

Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України Станіслав Ковалевський інформував делегацію РО НПГУ м.Червонограда, що питання розрахунку Центренерго із ДП “Львівввугілля” за отримане вугілля на контролі.

Резолюцію Всеукраїнського профспілкового віче проти запропонованого Урядом проекту Трудового кодексу ухвалено та передано в Офіс Президента України.

Відбувся брифінг у Верховній Раді України за участю народних депутатів України Михайла Бондара та Михайла Волинця. Про критичне зростання соціальної напруги у ДП “Львіввугілля” і борги споживачів перед вугільниками розповіла голова РО НПГУ м.Червонограда Мирослава Кафтан.

У Міністерстві енергетики та захисту довкілля відбулася зустріч голів профкомів Укрвуглепрофспілки із заступником Міністра Станіславом Ковалевським, начальником Департаменту вугільно-промислового комплексу Мінекоенерго Олександром Зоріним та народним депутатом України Русланом Требушкіним.
Найголовніший чинник, що спричиняє соціальну напругу у шахтарських колективах, є заборгованість із зарплати. Причиною є постійні проблеми із розрахунками споживачів за відвантажене вугілля. Тому термінове втручання Міністерства просто необхідне, наголосили профспілківці.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.