SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Правоохоронці завершили розслідування факту загибелі двох гірників на шахті «Лісова»

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Львівської області. Ідеться про інцидент, який стався 29 травня минулого року на одній із шахт ДП «Львіввугілля.

Як встановили слідчі Сокальського відділення поліції під процесуальним керівництвом Червоноградської місцевої прокуратури, 35-річний гірничий майстер дільниці з видобутку вугілля мав технічну можливість запобігти нещасному випадку, однак, порушив правила безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, внаслідок чого стався обвал породи, під завалами якої загинули двоє гірників 48 та 22 років.

Такі висновки були підтверджені, зокрема, і актом спеціального розслідування нещасного випадку на виробництві, а також експертизою з дослідження причин та наслідків надзвичайних подій в гірничій промисловості та підземних умовах.

Дії фігуранта кваліфіковано за ч.2 ст.272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, особою, яка зобов’язана їх дотримувати, що спричинило загибель людей), а обвинувальний акт 22 травня 2020 року скеровано до суду.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.