SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Пожежі в Червоноградському районі забрали життя 6 людей

За повідомленням Червоноградського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області станом на 11 квітня 2022 року на території Червоноградського району виникло 323 пожежі з яких 261 пожежа в екосистемах ( сухої трави, чагарнику, сміття та торфу на відкритій території).

Внаслідок пожеж завдано прямих збитків: 3157000 грн, побічних – 55207774грн. Внаслідок пожеж загинуло 6 людей та травмовано – 5.

Інспекторським складом Червоноградського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області запобігання з метою запобігання пожеж в екосистемах у складі створених груп проведено 41 рейд та складено на громадян 38 адміністративних протоколів на суму 79 560грн, з них працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій – 33 протоколи та працівниками екологічної інспекції та громадськими екологами – 5 протоколів.

Додатково рятувальниками здійснено інформаційно – роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання пожежної безпеки в побуті необхідності дотримання основних вимог безпеки життєдіяльності у весняно-літній період, а саме: 13 планових та 5 позапланових відпрацювання житлового сектору на території Червоноградського району.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.