SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Перший крок до відновлення пішого переходу в Угринові зроблено, далі – рішення за сесією ЛОР – Сергій Касьян

Сьогодні, 2 червня, відбулось позачергове засідання Львівської обласної ради, у якій взяв участь і депутат від Сокальщини Сергій Касьян. Відразу після позачергової сесії було проведено
засідання бюджетної комісії. Одним з питань на ній було погодження виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації по проведенню поточного та середнього ремонту дороги Хоробрів-Угринів, облаштування митного переходу. За словами депутата Львівської ОДА Сергія Касьяна, комісія, у складі якої він є, погодила виділення 350 тис.гривень на виготовлення відповідної документації. Далі – рішення за сесією Львівської обласної ради, яка має відбутися в четвер 4 червня.

Нагадаємо, піший перехід на автомобільному пункті пропустку “Угринів-Долгобичув” перестав функціонувати з 1 січня 2019 року.

Тимчасова інфраструктура для здійснення перевірки пішоходів і велосипедистів на цьому переході у нинішньому вигляді “створює багато загроз”, інформує Надбужанський відділ Прикордонної служби Польщі.

Як зазначається, тимчасовий характер інфраструктури, виділеної для контролю пішоходного руху, “створює багато загроз і робить неможливим продовження пілотного проекту в нинішній формі”.

Пілотний проект щодо функціонування пішохідного переходу в пункті пропуску “Угринів-Долгобичув”, діяв з 1 липня 2015 року. Метою його створення була “оцінка суспільного запиту” на такий спосіб перетину кордону серед подорожуючих.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.