SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Передали, але не все – у Червоноградському районі триває процес передачі об’єктів власності та майна району у власність громад

12 січня голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький зустрівся із головами депутатських фракцій Червоноградської райради.

В ході засідання присутні говорили про процес передачі об’єктів та майна району до об’єднаних територіальних громад. Зокрема йдеться про заклади освіти, культури, спорту та охорони здоров’я. На нараді були озвучені проблемні питання, які виникають під час передачі майна. Очільник району Андрій Порицький закликав присутніх до конструктивного діалогу щодо реалізації цього важливого питання.

Нагадаємо, що під час ІІ сесії Червоноградської районної ради депутати прийняли рішення про безоплатну передачу в комунальну власність територіальних громад Белзької, Червоноградської та Сокальської міських рад закладів освіти, медицини та бібліотек – філій Сокальської районної централізованої бібліотечної системи, тобто усі бюджетні установи, розташовані на території цих громад. Згідно з рішеннями, буде створена комісія з передачі-приймання переданого майна до якої увійдуть депутати Червоноградської районної ради.

Новостворені ОТГ отримають у власність нерухоме та рухоме майно, основні засоби та інші матеріальні цінності, які закріплені за об’єктами у відповідності до даних бухгалтерського обліку.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.