SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Палац у Тартакові, школа у Стенятині та сквер у Сокалі – у Львівській облараді виділили кошти на реконструкцію об’єктів на Сокальщині

14 квітня на сесії Львівської обласної ради депутати розподілили кошти по Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2021-2023 роки.

Сокальська міська рада, за сприяння депутата Львівської обласної ради від Сокальщини Олега Фенчина, отримала кошти на три об’єкти. Про це повідомили у Сокальській міській раді ОТГ.

Зокрема, в межах цієї Програми буде проведена реконструкція скверу із встановленням пам’ятника по вшануванню Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО в сквері Небесної Сотні по вул. Шептицького у Сокалі. На це передбачено 765 тис. грн. з обласного бюджету. Минулого року Сокальська міська рада виготовила проєктно-кошторисну документацію на цей пам’ятник, цьогоріч його буде встановлено поблизу міського фонтану.

Також буде виготовлена проєктно-кошторисна документація комплексної реставрації палацу Урбанських у Тартакові, для цього також необхідне співфінансування з міської ради – 300 тис. грн. Розпорядником коштів буде Департамент містобудування та архітектури Львівської облдержадміністрації.

Третій об’єкт – це капітальний ремонт покрівлі Стенятинської школи.

“Всі три об’єкти – важливі для нашої громади, очікуємо якнайшвидшого виконання робіт”, – йдеться у повідомленні Сокальської міської ради на сторінці у соцмережі.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.