SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Основне завдання – відновити будівництво  басейну  у Сокальській санаторній школі – голова Львівської облради побувала на Сокальщині

Про це сьогодні, 6 квітня, під час робочої поїздки на Сокальщину заявила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак .

«Нагальне питання, яке потребує наших управлінських рішень, є відновлення будівництва басейну у Сокальській санаторній школі, яка забезпечує реабілітацію дітей зі сколіозом та іншими проблемами опорно-рухового апарату. Тут пацієнти одночасно проходять навчально-виховний процес та отримують повноцінне лікування: масажі, гідротерапію, фізіотерапію, лікувальну фізкультура, корегуючу гімнастику.

Тому для таких пацієнтів дуже важливо, щоб тут функціонував плавальний басейн для їх реабілітації, а також для оздоровлення дітей з Сокальського району», – зазначила Ірина Гримак.

За її словами, на об’єкті потрібно відкорегувати ПКД, обов’язково віднайти кошти і врешті-решт завершити будівництво басейну у найближчі два роки.

Додамо, під час робочої поїздки голови Львівської обласної ради Ірини Гримак на Сокальщину обговорили і питання збереження рецептурних аптек та забезпечення населення необхідними лікарськими засобами на території області.

«Мені дуже приємно, що на Сокальщині вдалося зберегти аптечні установи та залишити рецептурні відділи, які виготовляють ліки за призначенням , – зазначила Ірина Гримак. – Сьогодні ми також рекомендували керівникам аптек розглянути можливість забезпечення необхідними лікарським засобами мешканців у кожному населеному пункті. Їх реалізацію можна здійснювати, наприклад, на базі амбулаторій та ФАПів. Це потрібно для того, щоб кожна людина, не витрачаючи час на добирання в адміністративний центр, змогла придбати необхідні ліки у себе на територіях».

В межах робочої поїздки Ірина Гримак відвідала КП ЛОР “Міжлікарняна аптека № 287” м. Сокаль, КП ЛОР “Сокаль-Фармація”, Сокальську центральну районну лікарню.

Джерело – Львівська обласна рада

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.