SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Несанкціоноване сміттєзвалище – так назвали гору сміття, яка з’явилася за одну ніч біля села Острів Червоноградського району

Держана екологічна інспекція у Львівській області  провела рейдову перевірку на території колишньої автозаправної станції, що розташована біля автомобільної дороги Р-15 між селами Острів та Борятин колишнього Сокальського району.

Тепер це територія новоствореної громади Червоноградської міської ради. Відтак, державні інспектори виявили несанкціоноване розміщення твердих побутових відходів на площі орієнтовно 91 кв.м. На час проведення держконтролю власника відходів не встановлено.

            У відповідності до статтей 12, 20, 21 Закону України “Про відходи” та п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.1998 р. №1217 “Про порядок виявлення та облік безхазяйних відходів” Інспекцією скеровано листи в Сокальську райдержадміністрацію та Червоноградську міську раду для вжиття заходів реагування відповідно до повноважень встановлених законодавством України.

Депутат Червоноградської районної ради Олександр Клімов побував на місці події одним з перших:

“Між селом Острів та селом Борятин, які увійшли до складу Червоноградської ОТГ, невідомі особи висипали цілу фуру сміття,” – написав від на своїй сторінці у facebook 22 січня.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.