SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Не місцеве сміття привезли не тільки в Червоноград

Слідчим відділенням Червоноградського відділу поліції 6 травня 2020 року порушено кримінальне провадження за ст. 239 ч.1 Кримінального кодексу України (Забруднення або псування земель).

6 травня до Червоноградського відділу поліції зателефонував місцевий житель, який повідомив про те, що по вул. Львівській в м. Червонограді поряд із полігоном для твердих побутових відходів невідомі особи на автомобілі МАН скидують сміття в непризначеному для цього місці.

На місце події прибула слідчо -оперативна група, яка провівши огляд місця події встановила, що в приміщенні, яке межує з полігоном дійсно знаходиться сміття походження якого невідоме.

Цього ж дня в с. Сілець Сокальського району також було виявлено чотири вантажних автомобілі із вантажем, який по характерному запаху може відноситись до побутових відходів.

12 травня 2020 року ухвалою Червоноградського міського суду було накладено арешт терміном 60 діб на вказані транспортні засоби.
В цей же день на території Хімзаводу у м. Сокаль було виявлено два вантажних автомобілі, один із яких 6 травня 2020 року відвантажив сміття у м. Червонограді.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка виявила дві вантажівки із напівпричепами з яких був відчутний запах побутових відходів. В результаті огляду місця події вказані автомобілі було вилучено.

Відомості по даному факту приєднано до кримінального провадження за ознаками ст. 239 ч.1 Кримінального кодексу України. На даний час триває досудове розслідування, встановлюються усі обставини та особи до незаконного перевезення даного сміття. Винуватим у вчиненні даного злочину загрожує штраф до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело – Червоноградський відділ поліції

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.