SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
“Найближчими днями почнуть!” –  місцеві мешканці таки дочекаються ремонту дороги Червоноград-Рава-Руська. ЇЇ нині перекрили

Мешканцям Червоноградського району увірвалося терпніння. Сьогодні, 5 липня, люди вийшли на безстрокову акцію та перекрили дорогу Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська через жахливий стан дорожнього покриття. Мітингувальники вимагали негайного початку ремонтних робіт. Про перекриття автошляху активісти попереджали ще 10 днів тому. Даний напрямок не ремонтували близько 20-ти років.

“6 років тому, був проведений тендер на початок будівництва дороги Червоноград-Рава-Руська. Що ми маємо? 6 років минуло з моменту оголошення тендеру і роботи по ремонту цієї дороги так і не розпочались. Польська фірма “Дрог-Буд” мала вже закінчити будівництво дороги ще у 2020-му році, але завдячуючи українській бюрократії, ремонт дороги чомусь досі не може розпочатись,” – зазначив громадський активіст, депутат Червоноградської районної ради Олександр Клімов.

За словами Клімова, як запевнив його начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області, станом на сьогодні, 5 липня, є дозвіл про початок ремонту дороги Червоноград-Рава-Руська на сайті ДАБІ.

До мітингувальників приїжджали і представники місцевої влади – а це голови Червоноградської районної ради та РДА.

На місці події працювати журналісти телеканалу Бужнет. Деталі акції у сюжеті.

Що з цього приводу кажуть у Львівській ОДА?

Зокрема, на сайті обласної адміністрації, посилаючись на Службу автомобільних доріг у Львівській області, зазначають, що дозвільна Комісія ДАБІ надала дозвіл на виконання ремонтних робіт на дорозі Червоноград – Рава-Руська.

Засідання з розгляду питань, пов’язаних з реалізацією повноважень Державною архітектурно-будівельною інспекцією України щодо дозвільних процедур відбулось 30 червня.

Під час засідання розглянули заяву Служби автомобільних доріг у Львівській області на отримання дозволу на капітальний ремонт автомобільної дороги Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська. Відповідно до Протоколу дозвільної Комісії ДАБІ, зауважень до поданих заяви та пакету документів немає. 

«Отримали дозвіл ДАБІ на проведення ремонтних робіт на одній з найважчих ділянок доріг в межах реалізації міжурядової угоди. Це останній об’єкт, на який отримали дозвільні документи. Підрядники до робіт готові, тому найближчим часом розпочинаємо ремонт. Ця автомобільна дорога надважлива у регіоні, оскільки вона з’єднує 13 населених пунктів та проходить через низку населених пунктів прикордоння. Львівська ОДА разом зі Службою автомобільних доріг координуватиме цей проєкт. Тому зараз основне завдання – упродовж 2021-2022 рр. завершити реалізацію ремонтних робіт на дорозі Т-14-04», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

У межах капітального ремонту цієї дороги планують повністю замінити дорожній одяг, розширити проїзну частину, облаштувати дорожню інфраструктуру, провести ремонт усіх штучних споруд, в межах населених пунктів влаштувати освітлення та провести заходи з безпеки дорожнього руху.

Зазначимо, ремонт дороги Т-14-04 відбудеться в рамках реалізації інвестиційного проєкту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”.

Ремонтні роботи виконуватиме підрядна організація ТзОВ «Дрог-Буд». Вартість ремонту 31 млн євро. Це кредит від польського уряду.

“Дозвільні документи отримаємо щонайпізніше 12 липня і одразу приступимо до масштабного виконання довгоочікуваних ремонтно-будівельних робіт на прикордонній дорозі Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська” – кажуть у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.