SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Великдень знову буде посилене патрулювання – поліція Львівської області

14 квітня, відбувся брифінг начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковника поліції Василя Віконського на тему «Дотримання карантинних заходів мешканцями Львівщини та робота поліції в умовах карантину».

«Хочу відзначити, що мешканці Львівщини свідомо оцінюють ситуацію, у переважній більшості дотримуються обмежеть та павил карантину, не виходять без необхідності з домівок, а ті, хто давали на це добровільну згоду – перебувають у самоізоляції. Від імені поліцейських Львівщини хочу подякувати усім свідомим людям за таку позицію», – зазначив очільник поліції Львівщини на початку брифігнгу.

Від початку запровадження карантинних обмежень, покликаних не допустити розповсюдження коронавірусу, на Львівщині правоохоронці склали більше 450 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. З них:

– за порушеня самоізоляції – 13 протоколів,

– щодо керівників та працівників суб’єктів підприємницької діяльності – 84 протоколи,

– на громадян, котрі проігнорували заборону перебування у парках, скверах та інших громадських місцях – 91 протокол,

– у прибережних зонах – 43 протоколи,

– за перебування у громадських місцях без засобів індивідуального захисту правоохоронці склали на громадян 74 протоколи про адміністративні правопорушення,

– на перевізників -19 протоколів,

– на посадових осіб – 7 протоколів (керівники ринків та один продавець).

Протоколи, складені правоохоронцями, передані на розгляд судів.

«Поліція і далі працює у посиленому режимі – ми робимо акцент на роз’яснювальну роботу, проводимо превентивні заходи і, звичайно, перевіряємо чи дотримуються правил карантину громадяни – у парках, скверах, інших громадських місця, а також суб’єкти господарювання. Протоколи про адміністративні правопорушення поліцейські складають лише тоді, коли інші способи впливу виявляються безрезультатними», – наголосив Василь Віконський.

11 та 12 квітня, у Вербну неділю та католицький Великдень, правоохоронці патрулювали поблизу храмів, де забезпечували публічний порядок, слідкували за дотриманням громадянами карантинних обмежень та проводили роз’яснювальні бесіди.

«У Вербну неділю на Львівщині відбулось більше двох тисяч богослужінь. Біля кожного храму несли службу поліцейські і, завдяки свідомості людей та священників, грубих порушень виявлено не було – представники усіх конфесій поставились з розумінням до ситуації, що склалась, звернулись до парафіян з рекомендаціями щодо участі у відправах, тому за ці два дні поліцейські склали на Львівщині всього 7 адмінпротоколів за порушення правил карантину», – повідомив полковник поліції.

Щодо святкування Великодня.

«Ми постараємось вивести якомого більше співробітників поліції безпосередньо на вулиці – максимально залучити їх до патрулювань поблиху церков. Хочу підкреслити – не потрібно думати, що якщо людина йде святити паску, їй хтось це заборонить – ми, як і раніше, проводитимемо роз’яснювальну роботу, слідкуватимемо щоб люди дотримувались дистанції, перебували у захисних масках та дотримувались інших обмежень, зокрема й чисельності людей на обмежених площах. Дуже розраховуємо, що мешканці й надалі проявлятимуть свідомість й допомагатимуть поліцейським. Лише так, спільними зусилями, ми зможемо пройти цей непростий час та попередити розповсюдженя вірусу – зберегти наші життя та здоров’я», – підкреслив Василь Віконський.

Джерело – Поліція Львівської області

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.