Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/vidkat-shahta.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

У вівторок, 3 березня, у Сокальському районі на хабарі затримали керівника шахти «Надія». Гроші він отримав у робочому кабінеті від представника двох рівненських фірм за реалізацію вугілля за зниженою ціною та без належних бухгалтерських документів.

Співробітниками обласного управління стратегічних розслідувань, слідчого управління поліції та прокуратури області були задокументовані численні факти отримання посадовцем «відкатів». У вівторок, 3 березня, посадову особу та представника комерційної структури було затримано під час передачі коштів.

Оперативниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України продовжують заходи з викриття корупційних схем в органах державної влади.

Під час їх проведення була задокументована протиправна діяльність керівництва однієї з вугільних шахт регіону. З метою власного збагачення налагодили процес реалізації вугілля за готівку, без належного відображення у бухгалтерському обліку, а також продаж вугілля по заниженій ціні. За таку збиткову для підприємства «послугу» отримували від покупців «відкат» у розмірі 250 гривень з однієї тонни.

За повідомленням Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, у межах кримінального провадження, упродовж лютого – березня цього року, було задокументовано більше двох десятків фактів одержання керівником шахти неправомірної вигоди від суб’єктів підприємницької діяльності. Кошти були надані за можливість придбання якісного вугілля по заниженій ціні.

У вівторок, 3 березня, оперативники УСР, слідчі поліції Львівської області за процесуального керівництва обласної прокуратури та за участю управління патрульної поліції затримали посадовця вугільного підприємства та представника товариства під час передачі ще одного «траншу». Загальна сума отриманого «відкату» становить 27 650 гривень.

Прокурорами повідомлено про підозри двом затриманим, про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці Прокурорка Львівщини Ірина Діденко:

-очільнику шахти – у систематичному одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України)

-представнику товариства, що закуповувало вугілля – у системному наданні неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 369 КК України)

За версією слідства:
Керівник шахти налагодив системне отримання неправомірної вигоди – погоджувався продавати вугілля лише при “відкатах” собі в сумі 250 грн з кожної реалізованої тонни.

Наразіє підстави для інкримінування 3 епізодів злочинів загальною сумою неправомірної вигоди – 27 650 грн. Решта епізодів потребують проведення додаткових слідчих дій. Проводяться 8 обшуків. Досудове розслідування триває.

Прокурори готують клопотання про обрання мір запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Якісне документування злочинів забезпечено за оперативного супроводу УСР у Львівській області, слідства Поліції під процесуальним керівництвом прокуратури області.

Один день з життя керівника шахти наглядно у відео, яке завантажила у соцмережу Ірина Діденко:

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.