SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині не їздитимуть рейсові автобуси з 18 березня до 3 квітня

17 березня під керівництвом голови Сокальської райдержадміністрації Ігоря Дацюка відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширенню на адміністративній території Сокальського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.


Комісія вирішила:
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Заборонити:


1. Відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 року.

2. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

3. З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

4. З 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року:
-регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);
-перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;
-перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі;
-заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньо обласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

5. Рекомендувати органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет.

Додамо, що у зв’язку з коронавірксною інфекцією відвідування Сокальської РДА також обмежена. Про це повідомили на офіційному сайті адміністрації.

У з’язку із пандемією коронавірусу у світі та карантинними заходами введеними в Україні, закликаємо відвідувати Сокальську райдержадміністрацію тільки з метою вирішення термінових та невідкладних питань за попереднім записом. Всі інші питання просимо вирішувати за допомогою телефонного зв’язку, електронної пошти, листуванням через поштові відділення.
Сокальська райдержадміністрація (80000, м.Сокаль, вул. Шептицького,26):
Приймальня голови: (03257) 72010, sokalrda@loda.gov.ua
Відділ організаційної роботи, внутрішньої політики та діловодства: (03257) 72010, sokalrda@loda.gov.ua
Управління соціального захисту населення: (03257) 72063, upszn.sokalrda@ukr.net
Відділ надання адміністративних послуг: (03257) 72175, sokal.cnap@ukr.net
Відділ державної реєстрації: (03257) 72055, u669@ukr.net
Контактні телефони всіх інших структурних підрозділів РДА на офіційному вебсайті: http://www.sokal-rda.gov.ua

Джерело – Сокальська РДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.