SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині лише в 4 школах вакциновано 80% працівників і в 3-х закладах освіти – 100%

Щоденно зростає кількість хворих на коронавірусну інфекцію, єдиний спосіб захиститися від хвороби – зробити вакцинацію. На цьому наголошують і в Сокальській міській раді ТГ.

Уряд, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, найближчими днями може ухвалити рішення щодо введення «жовтої» карантинної зони. Тож загальноосвітні заклади зможуть працювати лише за умови, якщо вакциновано 80% працівників школи.

У випадку, якщо ж вчителі та техперсонал не пройшли вакцинацію – заклади освіти змушені будуть перейти на дистанційне навчання.

За словами начальника відділу освіти, молоді та спорту Сокальської міської ради Лесі Ковалишин, у Сокальській територіальній громаді працює 37 закладів загальної середньої освіти, де працює 1055 працівників, з них 516 осіб отримали вакцинацію від коронавірусної інфекції.

Є три заклади середньої освіти, де вакциновано 100% працівників: Комарівська, Шарпанецька, Лещатівська школи. Ще 4 заклади, де провакцинувалися більше 80% працівників, теж зможуть працювати при посиленні карантину, це Волицька, Поторицька, Горбківська, Завишенська школи.

У відділі освіти щоденно моніторять ситуацію з вакцинацією працівників освіти, адже більшість учнів та батьків все ж таки хочуть щоб навчання проходило у школах, а не дистанційно.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.