SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Радехівщині поліція провела профілактичні рейди

11 квітня три мобільні бригади у складі представників Радехівської РДА, Радехівського відділення поліції, Радехівського РС ГУ ДСНС у Львівській області проводили профілактичні рейди:

📌щодо дотримання встановлених карантинних заходів особами, які повернулися з-за кордону;

📌щодо відповідальності за порушення санітарного законодавства та важливості дотримання карантинних заходів підприємцями, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі;

📌з метою контролю за недопущенням порушень природоохоронного законодавства в районі щодо заборони спалювання сухої трави, рослинності, побутових відходів.

Про це на своїй сторінці у facebook повідомила Радехівська РДА.

Особливу увагу приділялося паркам, зонам відпочинку, дитячим майданчикам та лісовим масивам, тому до рейдів були залучені понад 8 єгерів.

“Під час рейду грубих порушень зафіксовано не було: підприємці та мешканці Радехівщини дійсно дотримуються карантинних обмежень. Незначні усні зауваження сприймались населенням з розумінням. Звертаємося до мешканців Радехівського району та просимо й надалі неухильно дотримуватися карантину, оскільки це єдиний спосіб недопущення розповсюдження коронавірусу,” – йдеться в повідовленні Радехівської РДА.

Додамо, що задля недопущення поширення коронавірусу на території Радехівського району проводиться дезінфекція доріг та вулиць.

11 квітня, провели дезінфекцію доріг та вулиць міста Радехів.

Санітарну обробку здійснюють працівники Радехівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби спеціально обладнаною технікою із застосуванням дезінфікуючого розчину під контролем відповідальних осіб місцевої комісії з ТЕБ і НС.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.