SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На польсько-українському кордоні розпочались щеплення проти Covid-19 для українців та громадян інших країн за межами ЄС, які в’їжджають до Польщі

Готуються щеплення для українців, які приїжджають до Польщі для роботи на прикордонних пунктах пропуску з Україною. Організатори вакцинації у Польщі з цього приводу забезпечили однодозову вакцину Джонсон і Джонсон.

Щеплення організовує медичний центр у Жешуві – повідомляє портал wiadomosci.onet.pl з посиланням на Укрінформ

На трьох прикордонних пунктах перетину (Медика-Шегині, Гребенне – Рава-Руська, Дорогуск-Ягодин (Волинська область)) тимчасові пункти вакцинації розташовані відразу після перетину кордону, а на прикордонному переході Корчова-Краковець можна робити щеплення в мобільному пункті приблизно на 30 км. від кордону на  MOP Zamiechów. Кампанія щеплень розпочалась у четвер, 10 червня.

Пункти вакцинації та тестування доступні цілодобово. Щеплення можна робити людям, які їдуть на роботу до Польщі та студентам, які навчаються у польських університетах.

Центр “Medyk” у Жешуві повідомив, що щеплення проводитимуть чотирма препаратами: Pfizer, Astra Zeneca, Moderna, Janssen.

Послуга, включаючи тест Covid-19 та вакцину в цих пунктах, коштує 130 злотих.

Як наголосили в центрі “Medyk”, сама вакцина є безкоштовною.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.