Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/92497927_209224857028621_1758915126347431936_n.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

В області мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.

Відтак, упродовж 6 квітня, тестування здійснювалось у всіх районах Львівщини.

Тестуванням вдалось охопити 624 осіб. Від тестування не відмовилась жодна людина.

Зазначимо, за станом здоров’я осіб, які відмовляються проходити тестування, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а працівники поліції складають відповідний протокол.

Результати усіх 624 осіб є негативними.

У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними – аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.

Експрес-тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус.

Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.

На Сокальщині мобільні бригади здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону, сьогодні, 6 квітня, в м.Сокаль, смт.Жвирка, м.Белз, та у селах Тартаківської зони. Про це повідомив заступник головного лікаря Сокальської центральної районної лікарні Сергій Касьян.

“Проведено – 40 тестів, усі – негативні результати. На завтра продовжуєм роботу, виїзди по селах. Прохання – максимальне сприяння мобільним бригадам,” – написав на своїй facebook-сторінці депутат обласної ради.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.