SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Мобільні бригади Львівщини за два дні протестували на COVID-19 понад 1100 осіб – з них 12 у Червонограді

В області мобільні бригади, у складі сімейного лікаря та медичної сестри, продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону. Загалом за увесь час протестували 1101 особу.

Відтак, упродовж 2 квітня, тестування здійснювалось у всіх районах Львівщини.  Тестуванням вдалось охопити 546 осіб. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Жодна людина не відмовились від проходження тестування. Зазначимо, за станом здоров’я осіб, які відмовляються проходити тестування, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а працівники поліції складають відповідний протокол.

Результати 545 осіб є негативними, 1 – позитивний.

У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними – аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.

Експрес- тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус. Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків.

У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.

Додамо, у Червонограді мобільна бригада медиків Центру первинної медико-санітарної допомоги 2 квітня протестувала 12 мешканців, котрі нещодавно повернулись з закордону. За інформацію директора ЦПМСД Анни Ярмоли, тести показали негативні результати, відтак жодного хворого на коронавірус, на разі, немає. 3 квітня медики продовжать тестувати червоноградців – загалом осіб, котрі приїхали з закодону є 56.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.