SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Медсестри у Соснівці оголосили голодування

КНП ЛОР «Лікарня відновного лікування №3» у м. Соснівка вже майже рік перебуває у стані вимушеного простою. Роботодавець у відповідності до законодавства виплачує лише 2/3 тарифної ставки (окладу), тобто «на руки» окремі співробітниці отримують зарплату в розмірі 2600 грн.

Про це пише ГО “Соціальний рух” на своїй сторінці у facebook.

Тривале перебування у такому стані викликало обурення колективу, адже за ці гроші неможливо утримувати себе і родину. В акції на робочих місцях беруть участь медсестри, санітарки і фізичні терапевти. Серед голодуючих є одинокі матері й навіть вагітна жінка.

До такої відчайдушної акції протесту призвела неможливість протягом тривалого часу за допомогою переговорів вирішити ситуацію (зокрема, жінки звертались до чиновників у Львові). За весь цей час керівництво не вжило заходів, щоб забезпечити трудовий колектив іншою роботою й виплачувати їм гідний заробіток.

«Ми добиваємося виходу з вимушеного простою і наказу про поновлення роботи. Адміністрація працює, а медперсонал майже 10 місяців не працює. Окрім того, нас турбує загроза реорганізації закладу», – повідомила медсестра Ольга Сенюта.

На даний час медпрацівниці чекають реакції органів управління у сфері охорони здоров’я та сподіваються на інформаційну підтримку ЗМІ.

3 лютого зранку у КНП ЛОР «Лікарня відновного лікування №3» у м. Соснівка вже побувала депутат Львівської обласної ради Анна Ярмола.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.