SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Майже півтора метра! Під час фестивалю «Горна державності» в Червонограді гончарі випалять величезну баньку сокальську

Автори даного витвору – Сергій і Назар Івашківи та Володимир Довган. Такого ви точно не бачили, тому просто не можете пропустити,” – закликають у відділі інформаційної служби Червоноградської міської ради ТГ.

Нагадуємо, 26-27 червня в Червонограді на території Палацу Потоцьких відбуватиметься фестиваль «Горна державності», який, в рамках проєкту «Горна державності. Громадянська освіта через історію ремесел», організовують громадська організація “Не святі горшки ліплять” (керівник – Уляна Джигринюк), благодійний фонд «Резонанс» (голова – Олена Грабовська) та Червоноградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (директор – Наталія Костишин).

Проєкт «Горна державності. Громадянська освіта через історію ремесел» реалізовується за підтримки Українського культурного фонду, а участь у ньому бере молодь п’яти областей України (Львівської, Тернопільської, Полтавської, Харківської та Чернівецької).

Завершальний етап – фестиваль у Червонограді, на якому будуть презентовані результати досліджень команд-учасниць проекту з Полтавщини, Чернівеччини, Тернопільщини, Харківщини та, звичайно ж з Червонограда, відбудуться тематичні дискусії та експертні обговорення з залученням представників громадських організацій, місцевого самоврядування, центрів безоплатної вторинної правової допомоги з різних регіонів. Окрім того на фестивалі будуть представлені народні ремесла, цікаві майстер-класи, ярмарок рукотворів, лекторій та концертна програма.

Додамо, що фестиваль відбуватиметься в рамках святкування Дня міста у Червонограді.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.